GuLuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GuLuM

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» CS REDUX WALL
GÜZEL SÖZLER I_icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:36 pm tarafından etlik007

» CS BADBOY V.5
GÜZEL SÖZLER I_icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:34 pm tarafından etlik007

» COUNTER - STRİKE WALL HACK
GÜZEL SÖZLER I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 10:44 pm tarafından oktay

» CS REDUX WALL
GÜZEL SÖZLER I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 12:52 am tarafından D@Lg@cI1

» Yardım Lutfen!!!
GÜZEL SÖZLER I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 3:58 pm tarafından D@Lg@cI1

» SİNEMA FİLM-LERİ
GÜZEL SÖZLER I_icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 3:55 pm tarafından Administatör

» Sitemizin Bu Bölümünde Reklam Vermek ve Banner Eklemek İsteyenler Yazsın Bize?
GÜZEL SÖZLER I_icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 8:57 pm tarafından Administatör

» K-LİDE CODEC PAC FULL 4.0.0
GÜZEL SÖZLER I_icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 8:27 pm tarafından Administatör

» FİREFOX 3 İNDİR
GÜZEL SÖZLER I_icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 8:25 pm tarafından Administatör

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

GÜZEL SÖZLER

2 posters
YazarMesaj
Administatör
Admin
Administatör

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER I_icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 7:33 pm

καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕиріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм...

ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм...

кÖІє віІє оІѕам Яаzıγıм γаиıиda оІмаγа...

оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк...

вuqüиIєЯdє γєиі новім ѕєиі ϋzмєк кєиdіиі вuиа аIışтıЯ zоЯuм аЯтıк...

ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz..!

ніς віЯ аşк карıdaи ςıкмаІаЯІа вітміγоЯ...

υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ göиdєЯміŞsіи...віЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи
Đüиγаγа иєfЯєтіиі кυѕмак мı γаda ѕєѕіиі кıѕıр ѕυѕмак мı Şімdi кєиdiиє віЯ γоІ ѕєς γаda вυ důиγаdаи ωаzgєς...!

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ...

nasıl sensizliği ben yaratmadıysamtadacagın bensizlikte benim eserim olmayacak...!!!

düηüη нαтαѕιηι вαηα ѕσямαуιη dσğяυ уαηℓιş dιує αкℓιηιzι уσямαуιη çαℓιşιη

кαяdєşιм gєяι dυямαуιη уαℓαηdα вєηιм dσğяυdα вєηιм

вєη ηє gιdєηє кαℓ dєяιмηєdє кαℓαηα gιтgιdєη уσℓυηυ кαℓαη уєяιηι вєℓιяℓємιşтιя нαуαтıмdα...

Herzaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktun....

bırakıp giden bir gun dönmek ister !! bırak dönsün ne kaybettiğini görsün...

"Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş...Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş... "

Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım...!

Gerçek buysa yaşıyorsak Kader varda biz yazıyorsak Ben seni kaderime yazdım. İster siler gidersin ister kalır ömür boyu seversin....

Gideceğin yere beni de götür sewgili sorana başımın belası dersin!!!

Ya Sen Gidipte Uzaklara Bensizliğe Alışırsan...Ya Sen Sevgilim Ummadığım Kadar Beni Çabuk Unutursan...

Yerin kulağı var..benimde kulağım var.... ben yer miyim hayır yemeeem!!!

Yok Bu Kez Bakmayacağım Rahat Ol Sarılmayacağım Da Ama Ne Olur Cevabını Söyle Ve Git.. Senin Kadar Dayanıklı Olamayacağım Için Git..
Vazgeçeceksinki Vazgeçilmez Olasın

YoruLduğum sen değiLsin kendi yok oluşLarım ..

...Bu $efer o¥unun KuraLLarını Kendim beLirLiyorum ben deqil hayat benim i$tediqim KuraLLar içeri$inde 0¥na¥acaK...

@ğırım@ qitti be sevdiğimmeqer hiç bir deqerim yokmuş...@ğırım@ qitti sevdiğimbeni hiç t@nım@mı$ın..

ﻮเt zคtєภ ๒คภค ๒เг єlשє๔คאı ç๏к ﻮöгєภเภ คгкครıภ๔คภ ๔ยг ๔เאє๓є๓..

ıηѕαηℓαяıη нαуαℓℓєяı вєηıм ѕαнıρ σℓ∂υкℓαяıмα уєтмıуσя...вєηıм нαуαℓıмı кıмѕє тαнмıη вıℓє є∂ємıуσя....

' Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..!

ßen Ciqer OLmaktan ßıktım..Siz Kedi OLmaktan ßıkmadınız mı ?!

İnanmıyorum İnsanLarın SüsLü LafLarına...Beni SevdikLeri Zaten YaLan..!!

кιмιℓєяι ναя∂ιя αşкιη єη уü¢єѕιηє ℓαуιктιя кιмιℓєяι∂є ναя∂ιя кι αşкιη єη уü¢єѕιηι νєяѕєη∂є αşşαℓιктιя...

' GöremezLer... İzin Wermessem ÜzemezLer... ÇözemezLer... Benim Bir Düşüm War ki AsLa BiLemezLer...!!!

Vazgeçiyorum… SıkıLdım ben artık bu oyunLardan bu sevgi nedir biLmez insanLardan!!....

Nickini biLe qörmek i$temiorum..oturum açmasan ii edersinmaiLim sana aqır mı geLdi?? engeLLedim seni afedersin!!!

OyuncakLarı Bırakıp YürekLerLe OynayaLı OyunLarın Adı "Aşk" KaLdı..

KaLbimi qökyüzüne açtım sevqilim qözLerinin pırıLtısını yıLdızLarda aradım...

++Söz bizdebeste bizdetakLit yok bizdemevzuda takmıyoruz geri vitese++

++! suskunLuqumuz korkumuzdan deqiL asaLetimizdendir !++

GüLü öyLesine sevmeLisinki soranLara dikeni yok diyebiLmeLisin !!!

ßu qözyaşLarımLa gidecekse Cennete biriLeri... ßen HıçkırıkLarımı HeLaL Ettim BiLe!!

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм...
http://gulum.yetkinforum.com
göya

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER I_icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 8:06 pm

ßirBirimzdén ßa$ka ßir céwap ßuLamadık...
tanrı yaratırken öylesine unutmuşki beni.. tüm kötülükleri ve karanlıkları çekemicemi biLe biLe üstüme yüklemiş sanki karanLıklar içinde uyur oLmuşum tüm kötü rüyalarıma inat.
BaZıLaRı BeNİm KorkUnÇ bİr İnSan OldUğUmU SöyLÜyOr HiÇtE BiLe BeNdE bİR ÇoÇUk KaLbİ VaR MaSamDA vE bİr KaVaNOzUn İçİNdE...
Aradıqını Bulduqunda Iki Elle SarıL... Kaybetmek Kolay ama Kazanmak Cok Zordur...

inSan Khendinin en qüseL aynaSıdır hiÇ Yansımanıza ßakdınız mı ? qöRünTünüzDen öTe RuhunuzDa neLeR vaR !
Dönüp bi an geçmişi anımsadığında canın çok acır.. Ama nafile "Geçmiş olsun"lafı binlerce kez kulaklarında yankılanır...
Sévqım sınırsız anlayabıléné, dosluqum sonsuz payla$abıléné $£N haRiKaa$ıN aMa ßénım olduqun $ürece......!

ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez..

ßakMa ßaNa öYLe ! NefretLe DoluyuM..!

ßir qün ßheni ß0Ynu eqik qöRüRSenizZ ßiLinKi YeRe dü$en ßiRini KaLDırmaK iÇin ß0Ynumu eqmi$imDiR...

Dı$ımda KahKahaLarDan ßiR SuReT ( ! ) iÇimde Kan aqLaYan KüÇüK ßiR veLeT...

ßenden NEFRET edin Çünqü SizDen DEqiLim...ArKAmdan KüFR£Din...ßhen Khendime KeFiLim...DüNYaLaRımız FarKLıDıR anLaŞaMıCaZ £miNimM...

GözLeRim £SRaR 2 Fi$eK 0TTuR...DuyquLaRım £R0iN 20 qRam T0zDuR...

!.!.!...aCıma Yh0q NeFReT waR,Taviz Yh0q i$KenCe waR,Shen Yh0qsun SaDeCe ßhen waRım...!.!.!
KeSTiqim DamaRdan Fı$KıRan Kan SuRaTıma SıÇRadıqınDa, GiDeCeqiM Cehennemin qüRüLTüSüNü DuYaR qißi 0Ldum..
DewRim FıRTınaDa KaLmı$ ßiR qemi qißiDiR.FaKaT HiÇ ßiR FıRTına ßu qemiYi ßaTıRamaz,Çünqü ßu qemi Ch0q DENİZ GEZMİŞ'tir...
NasıL ßa$Ladın NasıL da ßiTTin..eN qüseL duyquLar da siLinDi qiTTi...

A$kımın TeK qerçeqi kaLßimde kaLdı izi yaLnızım biTanem hani o sewqin ??

MuTLuLuk MasAL ßiRTaneM qüLMeK iSe ßiR HaYaL SeveN iNSan DeRmi HiÇ a$kım Sana H0$ÇaKaL....

Deqi$ir her$ey deqi$ir daha oynanmadı son eL !

YaLnızLık ömRüm ßoyuncA Tanımadıqım ßiR yaßanCıYdı 0nunLa ŞimDiLeRde ßeRaßer UYanıy0RuzZ.... Y0RqunuzZ...

OKUL ABDESHANELERİNDE LÜTFEN SİFONDAN BAŞKA BİRŞEY ÇEKMEYİNİZ...=)

HayaT asLınDa ßaSiTTir zoRr qeLirSe ßas iTTir ßaqDın oLmuo.... KaFana Taqma HaSiqTirr....

Okuduğum Her Romanda Bir KAhrAmAn oLdum AmA En Cok KEndi HikAyemde YoruLdum...

Ne ara ne S0R ßiR daha Saqın Çıkma KaR$ma...Sheni siLDim Seni qömdüm iÇimDEqi en KuYTu kaRanLıqa...
megolaman DiiLm ama iÇmde BüyüLeyici ßir ßhen Far..ARtisT hİç diilm MuhTEşEm ØLmak KanıMdaa FARrr.
'SevGiLer SaHTe ,TikKyLer KaHPe,HayaTınız Plan , ALayınız YaLan,oHa FeLan oLurSuN YarıN biRGün YalaN oLurSun:

HaßeRim Yh0k hiÇ 0Lmu$um KaLßinDe TuzLa ßuzZ eTmiŞSin YeRimi.
HaYaT öLümLe KuMaR 0YnaMa SaNaTıDıR...
£qeR ßiRiSi Sheni aLDatmı$Sa ßu 0nun SuÇu.. £qeR 0 ki$i Sheni Pheq Ch0q KeRe aLDaTmı$Sa ßu shenin SuÇunduR..
Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..
£qer Sh0n NefeSimi VeRmeDen öNCe MuTLu 0LaCaqını ßiLiRSem Cehenneme ßiLe qüLeReK qiDeRim...!

Dü$LeRim VaRdı qöRmeKTen K0RKTuqum.HiSLeRim VaRdı SöYLeMeKTen K0RKTuqum.$imdi Shen VaRSın KaYßeTmeKTen k0RKTuqum...YnS'm :$
BeNi UnUtMaNa YeTeCeK MeSaFe YoK ALeMdE!
ßu sewdayı kaLßime gömdüm we Sen öLdün..

Çeqeriim qiderim, bende kıyarım sevqime, yanarım ölürüm, belli etmem kendime bile , aqlamam hiç aqlamam zaten alıstırdım, yalnızlıqa yenilmem kendimi, artık ölsem bile seni aramam…¤••
вη кιмѕєуι ѕαтмαм//ѕαтмαк вαηα уαкιѕмαzz//ѕαтιℓмαуι нαкк є∂ισѕα кσуυ νєяιρ//вєℓєѕє νєяιяιιм//!!

ßiRiNé VéRiLéCéK DéqéR uqRuNa FéDa éDiLéßiLéCéKLéRLé öLÇüLéßiLiYoRSa aÇ qöZLéRiNi éTRaFıNa ßaq..aMa SaKıN aYNaYa ßaqMa.!

KaR$ıLıqsız duyquLar nefRet kusaR..ßen qidiyim ßu qece ßuRası ßana Dar !
ßhenden NeFReT edin !! DeRtLeRim Size KaßuS 0LuR...
ÁşĶ ßĨŔ ŶÁŔışŤı öĎüĹ ĨŚĔ ŚĔŃ,ßĔŃ Ő ŶÁŔışı ĶÁŶßĔŤŤĨМ,çüŃĶü ŐĹÁМÁŹĎı! ŚĔŃ ßÁşĶÁŚıŃı ŚĔVĔŔĶĔŃ..
SénSizLigé kéStîm ßiLékLérImI kIrmIzIya ßoyadIm KaranLIqI !

Yanan ı$ıKLaRımı KaPLaYaCaK KaDaR KaRaNLıqım VaR...!
ZuLmü aLkışLayamam,zâLimi asLa sevemem;GeLenin keyfi için geçmişe kaLkıp sövemem…!!!

FıRTınaLaR iÇinDe Yanı0R ßu ßeDenim...

<<BaNa MaSaL AnLaTMa KüÇüKKeNDe SeVMeZDiM ZaTeN>>

' KirLeTiRSenN eqeR a$Kı aYRıLıK TeMizLeR....

GüveN qeÇmiY0RSa a$Kın 0TuRDuqu S0KaKTan , SaDAKaT DenizZ a$ırı üLKeLeRDe KadeH KaLDıRıY0RDuR H0VaRDaLıqa...

...A$K KöPRüLéR YaPMaKTıR..DuVaRLaR DéiL...

A$K 0LMaK iSTéDiGiNiZ ßiR YéRDiR 0LMaK iSTéDiGiNiZ ßiRiYLé...

Sana D0KunMaK HaYaTa D0KunMaK 0Ldu...

qeRÇeK A$K ßu 0yunda 0LmaSı qeRenKen £n S0n SheyDi...

' KaYßeTTiqin VaRLıqım deqiL Yh0KLuqum....

' T0PLamam YheRDe KaLıR KıRınTın...

ßaNa mérHamét qöStérme ßen ACIYA aLı$ıqıM...ßeNi yaLnız ßıraK içimdéki kinLé saVa$ayım....

' <3 MutLu sonLa ßitén hikayén oLamam..(!) <3
Ağlamak İçin Gözlerden Yaşmı Akmalı , Gözler Kuru İken Kalp Ağlamazmı ???
. <3 ρέℓιη <3 уυηυѕ'м <3 .

Ne Yapalım bu Oyunda Burda Bitti İşte , Galip Geldım Diye Sevınme Çünkü Önce Ben Gittim..!!

KüLLeRLen D0qdum ne iLKTim Ne S0ndum...
qŌzüмü kıRpı0ruм s0иu oLмaŷan kaRanLıqa…•CiLvé yaPı0ruм écєLé….! kuŷRuk saLLıorum âżŖâiĿ’є. . .!

0züR ßiR ß0RÇ qißiYDi £n Z0R 0Denen haLi...KaLßi HaCize weRdim 0YSa ß0RÇLu Shendin...ßiR ßahaneden ißaReT TerKedi$...

£n z0R anDa ßiR dewaDır H0$ SeSin,KendinLe Utanmadan k0nu$...!

İn$a ettiKLeRini YıKMaK iÇin qeLeCeKLeR,ßunun ßiLinciYLe Ya$a...

ArKaDa$ım ßiR CanavaRMı$ MaLeSeF ßunu Ch0q qeÇ anLaDım...ÇaKmaK 0nuN eLLeRindeYdi...
VarSa ßiR DuVaR DaYan,Y0KSa ßiR DuwaR YaRaT...

ßhen LeYLa 0Lmu$um Kimin umRunda...MeCNuN Ç0kTan qiDmi$Ken...

Khendi eLLeRinLe ßheni KaYßeTTin...!!
Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun..!!

HeR$eY TeRs 0LSada LâKîn ßu KaLp qittiqi y0Ldan emin...!

SeNi ANLaMaK YaŞaMaKTıR SeNi YaŞaMaK AMaNSıZLıGa KawGa We PosTaL SeSLeRi AltıNDa DiReNGeNLiGe DuRMaKTıR...
ßhana Hawa aTmaK iÇin Khendini KaSma,DamaRLaRınDaKi Kan ßiLe ßana HaSTa...

Yeni ßiR SaYFa aÇTım YıRTıLan HeRßiRinin aNıSına...

$ebepsiz ßoş yere Ayrılacaksan Tertemiz Dünyamı Karartacaksan ßeni Hasretinle Yaşatacaksan $eninle ßir Ömür Düşman Oluruz.....

qüLü$ü Dünya Kadardı ama ßizi KurtaRamadı ßaKma 0YLe aqLamadım qöZüme ßiRazZ a$K KaÇTı...

aYRıLık ÖLüm qißiDir KeSeRSin ßiLeKLeRini KeSeRSin KeSiLmezZ i$te 0 zaman anLaRsın iKi KeRe ÖLünMezZ...
BéqLéMéqTé FayDa YoKKi BéqLéNén HiÇ GéLmiYoRKii...
/..Daha o gün anlamalıydım Bu ilişkinin sonu olmadıqını Ne yapsak faydasız “Senle ben, biz olmuyor…”
i should have found out this relation has no end!! İt is no use what we do.. You and me, can not become we..!:
ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!
0LmaSı qeRenKen Zaten Yanımda....YaNımdan qiDen KiMin UmRunDa...
' YaRaLı Ku$LaR qiBi SeNsiz Ben BiR HiçİmmM...

Sessİz oLmaq Sensiz oLmaq Kadar Zor DeqiL .Ama En Zoru SensizLiqin .SessizLiqini DinLéméq....!

ßu K0SK0Ca MaVi $eHiR DuMan 0Ldu Shen qiDinCe...£nKazında ßiR ßhen KaLdım...

KayßedinCe aNLaDım SeVqimin DerinLiqini DenizLeRi ßiLe KaTLaMı$...

KaLßim esKi faßRiKa üRETim ßandı DuRdu...

Artıq Ch0q qeÇ eLde VarKen KıYmet ßiLemedim...Düzeni ß0zdum S0nra YıKıLdım Khendime qeLemedim...

ßiRi qiDer ßiRi qeLiR HaYaT HeP ßöLeDir...VedaLar k0YSada ßazen qitmeK qerenkiR...

DemiR AttıM YanLızLıqA BiR HasReT qeMisİNde..

ßa$Ka Yh0L SeÇdim Soquduqumu HiSSettim... ßheLqi HaLa aYnıYım...Vé...ßheLki ch0q Deqi$tim...ama...HeP a$ıqım...

isTiSna ßhenSem kaiDe Deqi$iR...

Hayat Akıp Giderkn Avuçlarmdn.Eqilp Yerdn Toplayamıorm parçalrnı.Ve Artk Herşey İçn Ç0k qeç demeq içn Belkide Çk qeç

HayaTıNda h€p b€n 0LmuCam.SadeCe b1raS €rKen q1d10rum..H0ŞCAKAL..

SHen qözümde ßiR diKensin ßaaa H0$ ßiR qüL qeRenK...

dıS qoRuNuSmLe yaRqıLama -YuReqiMLe aLqıLA-Taßi yuReqiN vaRsa !!!

DeLi DoLuYuM HeR SöZüM GeÇeR sArıGazİ KıZıYıM EnDaMıM YeTeRrR

' héRkés kéndine yakışanı yaptı ßıRakıp qitmék k0Laydı Séndé 0nu yaptın péki ßén né yaptım . . . ?

sarmasıkLar qıbı sardın kaLbmı deqsıtrdın kanımı koydun zehrını orumcek qıbı ördun zıhnımı dusundukce daha cok ısterm seni

bazı sorunlar cok buyktur qözlerden yaş qelmez ama kalp kan aqlar

Héя qiDéηiη àяκàsIη'Dàη àqLàsàм †éяκ éDéяdİ ßηγ qÖsLéяİм ... Héя qiDéηé déqL sOη qiDéηé ßu sÖzléяİм ..!!:

ZamanSız 0Lan ßiR dePRemSe ßizi YıKan ßıRaq YıkıntıLarı t0PLamak ßana KaLSın...

Bitmeyecek bir MaSaL''ın Prensesiyim ben.. Bu kez üç elma düşmeyecek gökten
Eğer Bir Gün O Hiç Ayrılmamacasına Sarıldığım Ölümle Uzaklara Gidersem,Yağmurlara Emanetsin...

Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!

özgürlük, sonu meçhul bir firardır.
Hiç bitmez sandıqım aşkım son buldu... Dünya durdu sanki...

Keşke bu kadar büyük sevdirmeseydin kendini...

ßuRaLaRDa SeNi ÖzLeYeN Ve SeNSiZ YaPaMaYaN ßiRi VaR...

HeR aN KaLßiMDe Ve aKLıMDaSıN...

ßeNiM KuRDuĞuM HaYaLLeRDE Zamanın her anında yanında olmak, dizlerinde uyumak, qözlerının ıcıne bakarak seni cok seviyorum dıyebılmek VaRDı ama HaYaL oLaRaK KaLDı ....

Sana qel desem qelirmisin...ßeni Yeniden iLk qünkü qibi sevebilirmisin ?

bakma öyle hiç nick görmedin mi?

вєη єη çσк уüяєğιмє кız∂ıм.. öƒкє вüуüтєη вαηα ιηαт, ѕєνgιℓιηιη ѕєѕιηι ∂υу∂υğυм∂α уєηιℓєη уüяєğιмє кız∂ıм..
...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......

çσктαη υzαкℓαşтıм, вıяαктıм вιя уєяℓєя∂є, υηυттυм ѕєηι αşк.. нαтıяℓαт кєη∂ιηι вαηα !!

“ηє çσк уσяυℓ∂υк вüуüмєктєη ѕσℓυкℓαηαℓιм вιяαz.”

нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...ஐ๑
уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє
ßir Daha Sevecek Kadar AdiLeşecekSe Yüreğim, ELLerimde Onu ParçaLayacak Kadar AsiL oLacak Andım oLsun...

Serseri Gönüllerin Adiliği Koymaz Bize,Unutanları Bizde Unuturuz Asilce..

Uzun bir yola Cıktım, Geldim-Gördüm-Şaşırdım, Sıkılmam Dedim Sıkıldım, Tükenmem Dedim Tükendim, Ezdirmem DeDim EZDİM, Tek Yürek Geldim DAGITTIM,Gene Tek Yürek GidiYorum.. FazLa Söze Gerek Yok EskiLere Sorun Anlatsın Beni..

įگŧεмεм گε√ίℓмεЎį گε√įℓмεκ گεήگįzℓįκگε

Uўκuм Fįяαяį Gεcεм Fįяαяį ßεή Fįяαяį ßu گααŧŧε

WazGεÇŦįм GÖzℓεяįήDεή

Tam KarsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ''O'' éL BéNim ..

GéCééLrin KaRanLiği YéTMéZ Gibi GunDuzLérimi Dé KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMé KaRanLikLArDa Vé SoGukLarda YaSamaYa AlisTim

BenIM YAsaMa KaYNaGIM Cile oLDu..KArnIM ISe CekTIgIM ACILarLa Ve d0kULen gOZYAsLArIMla d0Ydu...

yaşıyorsam gelecek gönlerin bana seni getireceğine inandığım içindir

Sensiz Kaldı Bu Gözler Sensiz Kaldı Bu eller Bosver Canım Sensiz de geçer bu günler

"вυdυя" dєdιğιмdє яüzgαяLα єякєη вιтєηLєя dє σLdυ..!!
нєριηιz ѕιgαяα gιвιѕιηιz, zαяαяLı αмα zαяαяLı αηLαяdα уαяαяLı...
кιмιηιzι єzιρ уєяLє вιя єттιм, кιмιηιzι кüLLüğє вıяαктıм кєηdι кєηdιηι уαкмαѕıηı νє ѕöηмєѕιηι ιzLєdιм...

ßuRaSı dÜnYa m0RuK hErŞy Z0R dÜşÜnMeK BiLe şÜpHe y0K

kaRamSr Dü$üncéLérimdén kurtLmaLıyım..üzérimé dü$én taßuLarı yıkmLyım..fRkInda 0Lmadn çoK $héy ßa$RdıM..aSLında bu

GÜZEL SÖZLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-